pl
home

Najbliższa edycja Targów AQUA&ZOO 25-26 października 2014

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w Salonie Zoologicznym AQUA&ZOO.

 

Dwudniowe wydarzenie skierowane do miłośników wszystkich zwierząt towarzyszących to prawdziwy raj dla pasjonatów akwarystyki i terrarystyki, a także osób kochających psy, koty, świnki morskie, chomiki i inne zwierzęta domowe. To również miejsce spotkań hobbystów – zarówno doświadczonych i znanych hodowców, jak i tych początkujących pasjonatów pragnących wymienić się doświadczeniem lub poszukujących wiedzy i fachowej porady na temat odżywiania czy pielęgnacji domowych pupili.

 

Do udziału w Salonie Zoologicznym zapraszamy producentów i dystrybutorów oferujących w swoim asortymencie produkty dla wszystkich gatunków zwierząt domowych, a także przedstawicieli usług związanych z hodowlą, tresują i pielęgnacją zwierząt towarzyszących. Szczegółowy zakres tematyczny dostępny jest tutaj

 

Salon Zoologiczny AQUA&ZOO umożliwia przedstawicielom rynku zoologicznego nie tylko promocję firmy i marki wśród szerokiej publiczności, ale także zdobycie kompleksowej informacji o oczekiwaniach klientów oraz zaznaczenie silnej pozycji na rynku. Lokalizacja Salonu w nowoczesnych pawilonach wystawowych pomoże stworzyć niezwykle atrakcyjne ekspozycje, które umożliwią prezentację nowości produktowych oraz sprzyjać będą spotkaniom zarówno z profesjonalistami jak i hobbystami. W tym roku program merytoryczny Salonu wzbogaci Forum zorganizowane we współpracy z liczącymi się w branży autorytetami.

 

Mając na uwadze udział szerokiej publiczności Salonowi Zoologicznemu towarzyszyć będzie wiele interesujących wydarzeń i pokazów przygotowanych we współpracy ze znanymi hodowcami i największymi polskimi stowarzyszeniami oraz klubami. Ekspozycję targową urozmaicą Międzynarodowe Mistrzostwa Żaglowców (Skalarów), które z pewnością przyciągną fanów akwarystyki. Uczestnicy Salonu będą mieć niepowtarzalną okazję obejrzeć okazy ryb z całego świata. Wielkie emocje wzbudzi również Wystawa Zwierząt Egzotycznych przygotowana we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu oraz Wystawa Ptaków Egzotycznych. Na miłośników zwierząt domowych czekać będą również doświadczeni hodowcy, którzy podzielą się swoją pasją i fachową wiedzą podczas specjalnie zorganizowanych warsztatów i pokazów.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact