pl

Najbliższa edycja Targów AQUA&ZOO 21-22 września 2019

 

Dwudniowe wydarzenie skierowane do miłośników wszystkich zwierząt towarzyszących to prawdziwy raj dla pasjonatów akwarystyki i terrarystyki, egzotycznych ptaków oraz mniejszych zwierząt. To również miejsce spotkań hobbystów – zarówno doświadczonych i znanych hodowców, jak i tych początkujących pasjonatów pragnących wymienić się doświadczeniem lub poszukujących wiedzy i fachowej porady na temat odżywiania czy pielęgnacji domowych pupili.

Do udziału w AQUA&ZOO zapraszamy producentów i dystrybutorów oferujących w swoim asortymencie produkty dla wszystkich gatunków zwierząt domowych, a także przedstawicieli usług związanych z hodowlą, tresują i pielęgnacją zwierząt towarzyszących.

AQUA&ZOO umożliwia przedstawicielom rynku zoologicznego nie tylko promocję firmy i marki wśród szerokiej publiczności, ale także zdobycie kompleksowej informacji o oczekiwaniach klientów oraz zaznaczenie silnej pozycji na rynku.

Mając na uwadze udział szerokiej publiczności AQUA&ZOO towarzyszyć będzie wiele interesujących wydarzeń i pokazów przygotowanych we współpracy ze znanymi hodowcami i największymi polskimi stowarzyszeniami oraz klubami.