pl

Grupa MTP z prestiżowym wyróżnieniem

Grupa MTP została nagrodzona w XXIX edycji konkursu „Teraz Polska” za usługi targowo-eventowe dołączając do elitarnego grona instytucji, które znacząco wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

więcej

Egzotyka w Poznaniu

Zapraszamy na VII edycję Poznańskich Dni Zwierząt Egzotycznych.

więcej

Galeria zdjęć z Salonu Zoologicznego AQUA&ZOO

Piękne okazy ryb, egzotyczne ptaki, wielkie emocje i potężna dawka dobrej zabawy – tak w skrócie można opisać Salon Zoologiczny AQUA&ZOO, który w dniach 25-27 października odbył się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Prezentujemy galerie zdjęć z tego wydarzenia.

więcej

Coś dla miłośników zwierząt

To już ostatni dzień Salonu Zoologicznego AQUA&ZOO. Jedyna okazja by przenieść się w niesamowity świat pięknych i egzotycznych zwierząt. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy wszystkich, którzy marzą o tym, by poznać cudowne okazy dyskowców i ptaki egzotyczne m.in. z Australii, Azji Południowej, Afryki, Ameryki Południowej oraz Środkowej.

więcej

Wielkie emocje na MTP

Najpiękniejsze okazy dyskowców, wystawa ptaków egzotycznych i wiele pozytywnych emocji – tak w skrócie można opisać Salon Zoologiczny, który dziś i jutro mieści się na terenie Targów Poznańskich.

więcej

Ptaki i ryby zjechały do Poznania

Trwa montaż do Salonu Zoologicznego AQUA&ZOO, który już jutro będzie miał swoją inaugurację. W pawilonie 11 znalazły się już pierwsze klatki z papugami oraz kanarkami oraz akwaria z rybami.

więcej

Zapraszamy na Salon Zoologiczny AQUA&ZOO

Już jutro na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zobaczyć niezwykle okazy ptaków ozdobnych i ryb. Wszystko za sprawą Salonu Zoologicznego AQUA&ZOO, któremu towarzyszą Mistrzostwa Polski Dyskowców i Żaglowców, IV edycja Pucharu Polski Papug i Otwarty Konkurs Kanarków i Ptaków Egzotycznych. Ekspozycja najpiękniejszych gatunków zwierząt będzie zlokalizowana w pawilonie 11.

więcej

Piękne zwierzęta już 27 października na MTP

W dniach 25-27 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się dwa bardzo interesujące wydarzania. Jedno z nich dotyczy akwarystyki, drugie dedykowane jest miłośnikom ptaków ozdobnych. Do udziału w Salonie Zoologicznym AQUA&ZOO zapraszamy wszystkich, którzy pragną przenieść się niezwykle egzotyczny świat zwierząt.

więcej