pl
home

Piękne zwierzęta już 27 października na MTP

W dniach 25-27 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się dwa bardzo interesujące wydarzania. Jedno z nich dotyczy akwarystyki, drugie dedykowane jest miłośnikom ptaków ozdobnych. Do udziału w Salonie Zoologicznym AQUA&ZOO zapraszamy wszystkich, którzy pragną przenieść się niezwykle egzotyczny świat zwierząt.

więcej

IV edycja Pucharu Polski Papug

Hodowców z całego kraju zapraszamy do udziału w IV edycji Pucharu Polski Papug, który odbędzie się w dniach 25-27 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w czasie Salonu Zoologicznego AQUA&ZOO. W tym samym czasie odbędzie się również Otwarty konkurs Kanarków i Ptaków Egzotycznych.

więcej

Najpiękniejsze okazy ptaków tylko w Poznaniu

W dniach 27-28 października na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszamy wszystkich miłośników ptaków ozdobnych. Podczas Salonu Zoologicznego AQUAZOO odbędzie się IV edycja Pucharu Polski, podczas której hodowcy zaprezentują papugi m.in. z Australii, Azji Południowej, Afryki, Ameryki Południowej oraz Środkowej.

więcej

Golden Marketing Conference - nowy wymiar marketingu

Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

więcej

Na targach tłoczno od atrakcji

Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

więcej

Global Exhibitions Day po raz trzeci!

6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

więcej

Targi Hobby, Happy Baby oraz Aqua&ZOO zakończone!

W dniach 7-8 października, kilkanaście tysięcy osób znalazło BZIKA dla siebie czy dziecka, podczas Rodzinnego Weekendu na targach.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact