pl
home

Dwudniowe wydarzenie skierowane do miłośników wszystkich zwierząt towarzyszących to prawdziwy raj dla pasjonatów akwarystyki i terrarystyki, egzotycznych ptaków oraz mniejszych zwierząt. To również miejsce spotkań hobbystów – zarówno doświadczonych i znanych hodowców, jak i tych początkujących pasjonatów pragnących wymienić się doświadczeniem lub poszukujących wiedzy i fachowej porady na temat odżywiania czy pielęgnacji domowych pupili.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia są zaproszeni do udziału w imprezach towarzyszących: targach Happy Baby (zabawki, artykuły dla mam, meble, wózki) oraz targach Hobby (gry planszowe, makiety, akcsoria) oraz Aqua&Zoo (wystawa domowych i egzotycznych zwierząt). Zwiedzanie jest możliwe w ramach jednego biletu wstępu!

Do udziału w Salonie Zoologicznym zapraszamy producentów i dystrybutorów oferujących w swoim asortymencie produkty dla wszystkich gatunków zwierząt domowych, a także przedstawicieli usług związanych z hodowlą, tresują i pielęgnacją zwierząt towarzyszących.

Zakres tematyczny

► Ryby akwariowe słodkowodne i morskie
► Papugi i ptaki
► Zwierzęta egzotyczne
► Małe zwierzęta towarzyszące
► Rośliny do terrariów, akwariowe i owadożerne
► Pożywienie dla zwierząt
► Środki farmaceutyczne i pielegnacyjne
► Salony pielęgnacji zwierząt
► Szkoły tresur i hotele
► Stowarzyszenia i instytucje
► Wydawnictwa branżowe

zakres-tematyczny-aqua-zoo.jpg

Atrakcje dla pasjonatów zwierząt

Mając na uwadze udział szerokiej publiczności Aqua &ZOO towarzyszyć będzie wiele interesujących wydarzeń i pokazów przygotowanych we współpracy ze znanymi hodowcami i największymi polskimi stowarzyszeniami oraz klubami. Ekspozycję targową urozmaicą Międzynarodowe Mistrzostwa Żaglowców (Skalarów), które z pewnością przyciągną fanów akwarystyki. Uczestnicy salonu Aqua&ZOO będą mieć niepowtarzalną okazję obejrzeć okazy ryb z całego świata. Wielkie emocje wzbudzi również Wystawa Zwierząt Egzotycznych przygotowana we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu oraz Wystawa Ptaków Egzotycznych.

wydarzenia-aqua-zoo.jpg

Spotkania z doświadczonymi hodowcami

Na miłośników zwierząt domowych czekać będą również doświadczeni hodowcy, którzy podzielą się swoją pasją i fachową wiedzą podczas specjalnie zorganizowanych warsztatów i pokazów.

spotkania-aqua-zoo.jpg

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact