pl
home

Targi Poznańskie promują polską modę (video)

Tancerze You Can Dance zatańczyli w nowym spocie projektu Polska Moda. Zobacz piękną choreografię w loftowych halach MTP!

więcej

Końska dawka zabawy

Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące – kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 1 – 4 grudnia CAVALIADY. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.

więcej

Targi świętowały swoje 95-lecie

Sala Ziemi wypełniona po brzegi, energetyczna muzyka, zmysłowe występy performerów, ciekawostki z historii targów i moc życzeń - tak Międzynarodowe Targi Poznańskie świętowały swoje 95-lecie.

więcej

Rodzinny weekend na targach zakończony!

15 814 dorosłych i dzieci uczestniczyło w rodzinnym weekendzie na targach w Poznaniu. Na ekspozycji targów Happy Baby, Aqua&Zoo i Hobby każdy – niezależnie od płci i wieku – mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego. Była to wyjątkowa okazja, by w gronie rodzinnym rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

więcej

Polskie Mistrzostwa Żaglowców

Na oficjalne ogłoszenie wyników Polskich Mistrzostw Żaglowców zapraszamy o 12.00 w pawilonie 4 na stoisku 17.

więcej

Zbzikowany weekend na MTP!

Rodzice, dzieci, nastolatki i dziadkowie – każdy z pewnością znalazł coś dla siebie podczas pierwszego dnia rodzinnego weekendu na Targach Poznańskich. Jest to wyjątkowa okazja, aby w gronie najbliższych rozwijać swoje pasje.

więcej

Trwa Rodzinny Weekend na targach (galeria)

więcej

Rodzinny weekend na targach rozpoczęty!

Rozpoczął się Rodzinny Weekend na MTP, czyli targi Happy Baby, HOBBY i Aqua&ZOO. Na targowych gości czeka moc niespodzianek, mnóstwo ciekawych wydarzeń i sporo zabawy.

więcej